Dobra lokalizacja ( 4 km od centrum miasta Jaworzna) i dogodny dojazd:
- w kierunku centrum miasta – obwodnicą - ulica Martyniaków,
- w kierunku Katowic – nową obwodnicą.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do  firm, jak również do klientów indywidualnych oraz zorganizowanych grup poszukujących noclegów.

 

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy przestronne, wygodne i jasne pokoje: 1, 2, 3 i 4 – osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w telewizory z płaskimi ekranami oraz posiadające dostęp do bezprzewodowego internetu (WiFi).

Wszyscy Goście mogą korzystać z przyjemnie urządzonego zaplecza kuchennego (lodówka, mikrofalówka, płyta), pralni, ogólno dostępnej świetlicy i ogrodu znajdującego się wokół budynku. Istnieje możliwość skorzystania z wyżywienia w formie zorganizowanego cateringu.

Teren wokół budynku płaski, ogrodzony, z dwoma bramami wjazdowymi, zagospodarowany w części zielenią, a w pozostałej części teren utwardzony z przeznaczeniem na parking dla Gości hostelu.

Zachęcamy osoby poszukujące noclegu, m. in. dla swoich pracowników, do kontaktu z Recepcją hostelu, która przedstawi atrakcyjne warunki cenowe, a na miejscu zaprezentuje nasze pokoje hostelowe.

Specjalnie z myślą o naszych Gościach proponujemy atrakcyjne ceny. Prosimy  o zapoznanie się z cennikiem. Przewidujemy zniżki dla grup zorganizowanych, a przy pobytach powyżej 30 dni istnieje możliwość negocjacji cen.

 

CENNIK
POKOJE  PRACOWNICZE, POKOJE  GOŚCINNE

POBYT DO 30 DNI - cena za jedną osobę za dobę

Pokój 1- osobowy 67,00 zł
Pokój 2- osobowy 57,00 zł
Pokój 3- osobowy 52,00 zł
Pokój 4- osobowy 47,00 zł
Pokój 5- osobowy 42,00 zł
Pokój 6- osobowy 40,00 złPOBYT POWYŻEJ 30 DNI - cena za jedną osobę za dobę

Pokój 1- osobowy 62,00 zł
Pokój 2- osobowy 52,00 zł
Pokój 3- osobowy 47,00 zł
Pokój 4- osobowy 42,00 zł
Pokój 5- osobowy 37,00 zł
Pokój 6- osobowy 35,00 zł
Doba hostelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 12.00 dnia następnego. 

Miejsca parkingowe w cenie za dobę hostelową.

 

Lokalizacja hostelu:
Hostel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Elektrowni Jaworzno II oraz w pobliżu budowy nowego bloku energetycznego o mocy 910 kWh.
Adres: Jaworzno, ul. Energetyków 9A
Dojazd do Centrum Jaworzna zajmuje około 10 – 15 minut.

 

 

Zapraszamy potencjalnych zainteresowanych, a w szczególności przedstawicieli firm bezpośrednio zaangażowanych przy budowie bloku energetycznego przy Elektrowni Jaworzno III, do kontaktu z recepcją hostelu:

numer telefonu: 32 / 745 11 79
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.